Home / 90-ті роки / Біля Львова організовано вишкіл вартових з Сокальщини та самооборонівці зі Львова

Біля Львова організовано вишкіл вартових з Сокальщини та самооборонівці зі Львова

Нещодавно члени громадського формування "Сокальська варта" побували на вишколі. У ньому взяли участь сокальські, червоноградські вартові порядку та львівські самооборонівці "Білі горвати". Він проходив у с. Бібрка під Львовом з метою військової підготовки молоді в умовах загрози агресії окупанта.

Протягом двох днів самооборонівці слухали лекції з медицини, як надавати першу медичну допомогу при бойових діях, читав цю лекцію лікар Олександр Бондар. Були також заняття з альпінізму, рукопашного бою, стрільби, орієнтування на місцевості, а також тактичні заняття. Хлопці мали п'ять автоматів "Лазертаг", вибирали між собою двох снайперів, а інші троє чоловік повинні були їх знайти і знешкодити. На виконання цього завдання давалось 15 хвилин, за цей час снайпери повинні були ліквідувати групу, або навпаки.

Вишкіл організовано на високому рівні. Чоловіки ночували в наметах, була гаряча кухня. Для нас він пройшов на одному диханні. Ми почерпнули багато цікавого і корисного, поспілкувались з однодумцями. В подальшому плануємо такий вишкіл організувати на території Сокальщини.

Степан ПЕНЦАК,
керівник громадського формування "Сокальська варта".

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творімо історію спільно!

Напевно, кожен з нас в ці ...