Home / Духовне життя / Хресна дорога вулицями Сокаля

Хресна дорога вулицями Сокаля

Вже стало доброю традицією щороку в час Великоднього посту з кафедрального собору св. ап. Петра і Павла виносити Хрест і йти Хресною дорогою вулицями Сокаля. Ось і минулої неділі християни прийшли, щоб разом із священиками пройтися дорогою Ісуса Христа, послухати їхні проповіді. Разом із отцями Ярославом Кащуком, Михайлом Ментухом, Ярославом Валюхом, Андрієм Дутчаком, Романом Синицьким багатолюдна колона сокальчан  проходила від стації до стації, на кожній з них священики виголошували духовні науки, які торкалися сердець людей, змушуючи ще раз задуматися над своїм життям, вчинками та збудити в собі щирий жаль за гріхи.

Учасники ходи з трепетом слухали про велику любов Ісуса до людей, про його щире серце, яке відкрите для кожного християнина. Кожен роздумував на Хресною дорогою Ісуса Христа, над його муками і стражданнями.

Хлопчики несли образи, на яких зображена Хресна дорога Ісуса Христа. Хрест по черзі на своїх раменах несли діти, молодь, вчителі, медики, директори шкіл, керівництво районної та міської рад, сестриці, братчики церкви св. ап. Петра і Павла, парафіяни церкви св. Архистратига Михаїла та римокатолицька громада, працівники відділів освіти, культури, учасники визвольних змагань, політв'язні, репресовані. З рук у руки люди передавали Хрест і несли його вулицями Сокаля, зупиняючись біля храмів, хрестів, пам'ятних дошок, шкіл, фігури Божої Матері, державних установ.

Усі сокальчани, які пройшли стаціями Хресної дороги, вкотре відчули на собі любов, яку посилає нам Ісус. Після завершення Хресної дороги о. Ярослав Кащук закликав присутніх берегти свої душі від гріха, жити в мирі один до одного і просити Бога про спасіння душ.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Більшість депутатів Львівської обласної ради не хочуть, щоб у школах викладали “Християнську етику”

Львівська обласна рада не підтримала звернення ...