Home / Духовне життя / ПРИЙНЯЛИ ПЕРШЕ ПРИЧАСТЯ

ПРИЙНЯЛИ ПЕРШЕ ПРИЧАСТЯ

21 серпня церква Пресвятої Трійці греко-католицької громади села Боб“ятина  виглядала якось по-особливому святково. Тут четверо хлопчиків та стільки ж дівчаток  у святковому вбранні прийшли до церкви на Першу Сповідь, як на перший у житті  іспит. Дехто перелік своїх гріхів написав на аркуші паперу, бо ж від хвилювання можна розгуби-тися й нічого не пригадати. Діти, які закінчи-ли 2-ий клас, готувались до Першого Свято-го Причастя і Першої Святої Сповіді завчасу. Приходили кожної суботи на катехизм, який вела для них імость  Леся Петрівна Палюх. Кожний з катехиз-мової частини засвоїв 10 Божих Заповідей, 6 Церковних Заповідей, 6 Правд віри, 7 Святих Тайн, 2 головні Заповіді Любові, головні гріхи і противні їм чесноти, 5 умов доброї Сповіді, молитви: «Отче наш», «Богородице Діво», «Символ віри», «Царю небесний», хто такий Господь Бог, Пресвята Трійця, ангели, що таке гріх, і які є гріхи. Усе це і більше дітки вчили для того, щоб свідомо при-ступити до Сповіді і Причастя.
Імость Леся Палюх подбала, щоб діти пам“ятали цей день на все життя і  гарно прибрала церкву квітами та фатином, що надало святу урочистості.  В неділю, 22 серпня, причасники прибули до храму разом з рідними та хресними батьками, бабусями, дідусями та іншими родичами. Діти чемно стояли на Службі Божій і урочисто приступили до Першого Святого Причастя.

Після Літургії отець Петро Палюх звер-нувся із проханням до батьків не занед-бувати виховання дітей. Хресним батькам нагадав про обов’язок приходити не лише на іменини чи Дні народження, а ще й що-денно молитися за своїх похресників. Після Богослужіння діти розповідали вірші та співали пісні, яких їх навчила пані Леся, а о. Петро від імені церкви подарував кожно-му пам’ятку Першого Святого Причастя та книжечку.  Опісля діти пішли у  капличку і поклали квіти до фігури Матінки Божої, згодом  фотографувались на пам“ять.
 

Хлопчики і дівчатка надовго запам“ятають день, коли прийняли Пресвяту Євха-ристію – що є найбільшим скарбом для безсмертної душі кожного християнина.

Батьки дітей: Мирослава ВАВРИНЬЧУК, Ірина МАРЦИНЮК, Ганна ВОЙТЮК, Ганна МОВЧАН, Юрій СЕМЕНЮК, Любов СЕНЬЧУК, Оксана СЕМЕНЮК, Ірина ІВАНОЙКО, с. Боб’ятин.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Більшість депутатів Львівської обласної ради не хочуть, щоб у школах викладали “Християнську етику”

Львівська обласна рада не підтримала звернення ...