Home / Духовне життя / Сокальчани на храмовому празнику у Фастові

Сокальчани на храмовому празнику у Фастові

8 листопада 2013 р. відсвяткували храмовий празник святого великомученика Дмитрія Солунського парафіяни УГКЦ у місті Фастові. Це місто велике за площею та населенням, але греко-католицька громада налічує до ста чоловік.

Святкувати престольний празник у Фастів завітав камерний хор зі Сокаля. Довга та важка дорога не становила для нас бар’єрів. Сокальчан радо прийняв отець Віталій.

Святкування розпочалось Архієрейською Літургією, яку очолив Блаженніший Святослав (Шевчук); співслужили: парох фастівської громади о. Віталій Марцинюк, ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії о. Петро Жук, віце-ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа о. Орест Демко, секретар Блаженнішого о. Олег Олекса, місцевий римо-католицький домініканець о. Михайло, парох Вербівської парафії о. Олег Лучка, парох Макарівської парафії о. Євген Чернюк та отець Ярослав Валюх із катедрального храму св. ап. Петра і Павла міста Сокаля.

Також на Архієрейську службу прибуло чимало гостей, парафіян не тільки вірних УГКЦ, але й інших конфесій, представники влади, монахині з Києва, гості з сусідніх міст та ближніх сіл.

Під час Літургії, Блаженніший нагородив ієрея Віталія Марцинюка (до речі, уродженця села Ільковичі нашого району) і перевів до сану протоієрея за заслуги перед церквою, йому надано право носити золотий хрест. Потім патріарх освятив новий хрест на купол храму і освятив статую Божої Матері, яка, до речі, є першою у цьому місті.

Після Служби гості зі Сокаля дали концерт для громади Фастова, виступав камерний хор і народний ансамбль «Гармонія душі» та дует акордеоністів. З приємними спогадами ми повернулися додому.

Ірина МАЗУРИК,
жителька м. Сокаля.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сокалі перебуває Зарваницька ікона Божої Матері

З 27 травня до 3 червня ...