Home / Духовне життя / В Завишні проходив християнський табір під назвою «Веселі канікули з Богом»

В Завишні проходив християнський табір під назвою «Веселі канікули з Богом»

У селі Завишень при церкві Різдва Пресвятої Богородиці з 31 липня по 6 серпня проходив християнський табір під назвою «Веселі канікули з Богом».

Організував табір отець Роман Білецький разом з Марійською Дружиною монастиря оо. Василіян (м.Червоноград). Табір відвідували діти шкільного віку села Завишень та Добрячин. Кожен день розпочинався Святою Літургією о 10 годині, після молитви діти разом з аніматорами приходили в народний дім, де займалися до 17 години.

Аніматори – брат Яків Шумило, ЧСВВ, Христина Джугало, Ольга Галич, Ірина Лись, Дем’ян Мартинюк, Вікторія Грабовська та інші, проводили повчальні уроки катехизації, вели цікаві гуртки. Всі діти були поділені на три групи, кожна з яких мала свою назву і девіз. Тиждень минув цікаво, весело та змістовно – діти разом з аніматорами займалися в цікавих гуртках, співали, танцювали, переглядали мультфільми на релігійну тему та бралиу участь у різноманітних іграх. Багато часу займала підготовка до виступу на закритті табору, допомагали їм, крім аніматорів, бібліотекар та працівники народного дому.

Смачні обіди для дітей та аніматорів готували в кафе-барі «Два серця».

Закриття табору відбулося в неділю 6 серпня. Після Святої Літургії в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, в народному домі була організована виставка-продаж дитячих робіт, зроблених дітьми в гуртках. Потім учасники кожної групи давали святковий концерт, дякували організаторам табору за весело та змістовно проведений час. Переможців нагородили солодкими подаруночками.

Відділ Культури Сокальської Райдержадміністрації

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

свято Покрови, козацьке свято

14 жовтня – свято Покрови, козацьке свято

Зіркою зійди ясною, райдугою в Україні, ...