Home / Духовне життя / В Завишні проходив християнський табір під назвою «Веселі канікули з Богом»

В Завишні проходив християнський табір під назвою «Веселі канікули з Богом»

У селі Завишень при церкві Різдва Пресвятої Богородиці з 31 липня по 6 серпня проходив християнський табір під назвою «Веселі канікули з Богом».

Організував табір отець Роман Білецький разом з Марійською Дружиною монастиря оо. Василіян (м.Червоноград). Табір відвідували діти шкільного віку села Завишень та Добрячин. Кожен день розпочинався Святою Літургією о 10 годині, після молитви діти разом з аніматорами приходили в народний дім, де займалися до 17 години.

Аніматори – брат Яків Шумило, ЧСВВ, Христина Джугало, Ольга Галич, Ірина Лись, Дем’ян Мартинюк, Вікторія Грабовська та інші, проводили повчальні уроки катехизації, вели цікаві гуртки. Всі діти були поділені на три групи, кожна з яких мала свою назву і девіз. Тиждень минув цікаво, весело та змістовно – діти разом з аніматорами займалися в цікавих гуртках, співали, танцювали, переглядали мультфільми на релігійну тему та бралиу участь у різноманітних іграх. Багато часу займала підготовка до виступу на закритті табору, допомагали їм, крім аніматорів, бібліотекар та працівники народного дому.

Смачні обіди для дітей та аніматорів готували в кафе-барі «Два серця».

Закриття табору відбулося в неділю 6 серпня. Після Святої Літургії в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, в народному домі була організована виставка-продаж дитячих робіт, зроблених дітьми в гуртках. Потім учасники кожної групи давали святковий концерт, дякували організаторам табору за весело та змістовно проведений час. Переможців нагородили солодкими подаруночками.

Відділ Культури Сокальської Райдержадміністрації

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

в шарпанцях панахида

В Шарпанцях відбулася панахида за всіх полеглих Героїв України

1 листопада у с. Шарпанці біля ...