Home / Життєві історії / МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

… Лунала ніжна мелодія вальсу. На сцені в інвалідному візку маленький хлопчина в такт музиці кружляв у танку. Зазвичай, цей ліричний "танець” танцюють парами, отож до юного танцюриста підійшла вихователька. Я бачила очі дитини, вони наповнились радістю і щастям. Жінка підтримувала свого партнера добрим поглядом та щирою усмішкою.

Яке щире серце має бути у цієї тендітної молодої жінки. Вона стільки надії подарувала хлопчикові! Він повірив, що мрії збуваються і приїхав до Львова на обласний фестиваль саме під такою назвою, вийшов на сцену і показав всім, що навіть на візку можна дуже вправно танцювати. Цей вальс викликав бурхливі овації, а на очах у багатьох бриніли сльози.

Кожен учасник, а це талановиті діти шкіл-інтернатів, демонстрували у стінах Львівського навчально-реабілітаційного центру "Мрія" свої таланти.

Вихованці Сокальської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, хворі на сколіоз, представили на розсуд журі сім номерів: співали, танцювали, читали поезії і гумор. Юні артисти, а це – Оксана Сусла (4 кл.), Соломія Спиридон (7 кл.), Анна Климочко (8 кл.), десятикласниці Марія Михалюк, Марія Грель, Олена Пукас та одинадцяти-класник Роман Корпанюк гідно захищали честь рідної школи. Також сокальчани брали участь у майстер-класах з художнього розпису, мистецтва орігамі, витинанки та бісероплетіння.

Марія МИХАЛЮК,
учениця Сокальської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Із спогадів корінної скоморохівчанки з роду Онищук-Панюта Надії Кузьми

Найкращим світом, який я пізнала, було ...