Home / Про великі підприємства / Львівську облдержадміністрацію пікетували червоноградські шахтарі

Львівську облдержадміністрацію пікетували червоноградські шахтарі

Напередодні свят вугільникам заборгували зарплату за два місця. Загалом всім шахтарям Сокальщини заборгували майже 90 млн грн.  Сьогодні, 29 грудня, до ЛОДА на вулиці Винниченка з пікетом приїхала майже сотня гірників.
 
“Грудень закінчується, а ми за листопад отримали лише 7% заробітної плати і все, коштів більше немає”, – зазначив голова профспілки шахтарів ДП “Львіввугілля” Олег Турчин.
 
Вугільники Галичини вимагають поправок про держбюджету, пікетувальники кажуть, що без держпідтримки копальні просто закриються.
 
До пікетувальників вийшов вже майже колишній голова ЛОДА Юрій Турянський (нещодавно новим губернатором став Олег Синюка, його завтра представлятиме Президент, – “Львівська Хвиля”).
 
“Усі гроші будуть виплачені і вже в п'ятницю надійшли майже 9 мільйонів гривень для виплати заробітної плати. Це питання на контролі в вищого керівництва держави”, – зазначив Юрій Турянський.
 
Також шахтарі обурені тим, що Україна готова купувати вугілля навіть в Африці та Австралії, а чорне золото місцевих шахт нікому не потрібне.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львовуголь выплатили еще 13% заработной платы за август

По словам главного бухгалтера Тараса Бабника ...