Home / Про економіку / Відпочинок у Карпатах

Відпочинок у Карпатах

Карпати – унікальний гірський регіон України, відомий далеко за її межами, тому сюди приїжджають тисячі туристів. адже відпочинок у Карпатах, незалежно від пори року, може подарувати кожному яскраві враження.

Вже незабаром у горах розпочнеться новий гірськолижний сезон, тому Драгобрат, Яремча, Буковель, Славське та інші курорти вже готуються зустрічати перших гостей засніженими і утрамбованими трасами, високоякісними, часом зовсім новенькими, бугель ними підйомниками, оновленими екіпіровками для занять гірськолижним спортом і сноубордингом. А туристичні бази і отелі вже до дрібниць продумали програму відпочинку для своїх гостей і обладнали території всім необхідним.

До речі, про зимовий відпочинок у горах відомо всім, але Карпати, які очолює їх перлина, справжня красуня Говерла, створені самою матінкою-природою і для незабутніх літніх подорожей, тому з кожним року зелений туризм набирає все більшої популярності. А ті, для кого відпочинок тісно пов'язаний з лікуванням, може провести відпустку у екологічно чистій зоні Трускавця, де розташований унікальний санаторний комплекс, обладнаний сучасною діагностичною технікою, а лікування базується на вживанні цілющих мінеральних вод з природних джерел і вдиханні духмяного і трохи терпкого карпатського повітря.

Улюбленими місцями екологічного туризму залишається мальовнича Верховина, старовинна Осмола, легендарні Шешори. Гірські стежки, які ховаються у лісових хащах, можуть вивести подорожуючого до галявин з соковитими ягодами і лісовими грибочками і до полонин, усіяних квітучою ковдрою з польових трав. Саме тут розташовані високогірні водоспади з кришталевою прозорою водою, яка виблискує в сонячних проміннях коштовними діамантами. Відомі на весь світ і озера у Карпатах, які утворилися ще в льодовиковий період. На береги цих джерел щороку приїжджають тисячі туристів, щоб побачити власними очима їх красоти. А про історичну значимість і велич цього регіону свідчать старовинні лицарські замки, з якими пов'язані романтичні і містичні легенди, датовані минулими століттями.

В Карпатах живе і працює надзвичайний народ – гуцули, чиї приватні садиби завжди відкриті для подорожуючих. Ці люди щиро вірять в міфи і легенди Карпат, а тому зуміли до наших часів зберегти чистоту і традиції цього краю. Вони дуже люблять і шанують свою батьківщину, передаючи цю любов своїм нащадкам разом з материнським молоком і українською піснею.

Отже, якщо ви бажаєте краще познайомитись з Україною та її найвродливішими куточками, зрозуміти цей відкритий народ і побачити самобутні звичаї – приїжджайте в Карпати, які гостинно зустрінуть вас і подарують миті, сповнені справжньою батьківською любов'ю.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Поблизу Добрячина розпочнеться будівництво багатоквартирних житлових будинків

У Червонограді, по вулиці Степана Бандери ...