Home / Новини райдержадміністрації / ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ ТА ВИБОРІВ…

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ ТА ВИБОРІВ…

Чергова колегія райдержадміністрації розглядала кілька питань, та, мабуть, найбільш на часі було, те, котре стосувалося стану готовності територіально-господарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Тому й до його аналізу, пропозицій, проблем була прикута особлива увага голови РДА Миколи Мисака і всіх присутніх членів колегії.

Доповідач – начальник відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури управління економіки райдержадміністрації Олег Олійник, насамперед, звернув увагу на заборгованість за надані послуги всіма категоріями спожи-вачів підприємствам ЖКГ на 1 серп-ня ц. р. Найбільша заборгованість у МКП "Сокальтеплокомуненерго" та МКП "Сокальводоканал". Далі доповідач перерахував роботи, які вже виконали комунальні підприємства, готуючись до опалювального сезону. Ось, наприклад, працівники МКП "Сокальтеплокомуненерго" гідравлічно випробували всі теплові мережі в кількості 15075 м, провели поточний ремонт мереж-них насосів та технічний огляд димососів і вентиляторів, проводять ревізію запірної арматури та тепло-вих мереж, чистку і промивку котлів КСВ та поточний ремонт котлів КВГ, ревізію електродвигунів і комутаційної арматури, а також завершили ревізію і ремонт приладів КВПіА. Підприємство забезпечує теплом площу 141096 кв. м, в тому числі жит-ло-вий фонд – 98550 кв.м, бюджетні організації – 38062 кв. м, інші організації – 4484 кв. м. Забор-гованість за спожитий газ становить 645 тис. грн.

Працівники МКП "Сокальводоканал" замінили та поремонтували аварійні ділянки водопроводу протяжністю 560 п/м: зробили ревізію та ремонт засувок різних діаметрів (23 шт.); замінили чотири глибинних насоси ЕЦВ; відремонтували напірний колектор від КНС смт. Жвирка до КНС м. Сокаля; поремонтували та зробили ревізію насосів на КНС №1 та №2 м. Сокаль; промили самоплинну каналізацію м. Сокаль. Є певні проблемні питання. Для запо-бігання екологічній ката-строфі необхідно реконстру-ювати очисні сспоруди, КНС №1 та №2. Нині вони не забезпечують якісної очистки та перекачування стоків і тому є загро-зою для навколишнього середо-вища, особливо ріки Західний Буг.

Необхідна заміна водопроводу на другому водозаборі протяжністю 320 м/п, а також на часі ремонт даху машинного залу на очисних спорудах. Через відсутність коштів, під-приємство не може виконати ці роботи. Нині ж воно обслуговує 71,5 км водогінних та 21,9 каналізаційних мереж.
На балансі КП "Сокальжитлокомунсервіс" перебуває 199 будинків житлового та 11 – нежитлового фон-дів. Вже підписано 124 паспорти щодо готовності будинків до зимо-вого періоду і 21 затверджено інспек-цією. Зроблено поточний ремонт покрівель у 65 будинках: м"якої – 4560 кв. м (67 відсотків), шиферної – 254 кв. м (77 відсотків від заплано-ваних). Відремонтовано 12 вхідних дверей, сходові клітки в 33 під’їздах та систему електроза-безпечення у 23 будинках. Полаго-джено і замінено запірну арматуру у підвалах. Підготовлено 112 тонни (35 відсотків) посипочного матеріалу і реагентів. В 2010 році абоненти взяли 270 технічних умов на відклю-чення від системи централізо-ваного опалення. Згідно з рішенням сесії Сокальської міської ради цілком відключено від системи централь-ного опалення 12 житлових будинків.

У Сокальському УЕГГ випробувано на герметичність 14,7 км розподільних та 3,2 км вводів газопро-водів, проведено обстеження 50 відсотків і 56 – перевірено їх гер-ме–тич-ність в житлових та громад-ських будівлях… У Сокальському РЕМ капітально відремонтували 82 відсотки ліній електропередавання ПЛ-210 кВ та 63 – ПЛ-0,4 кВ, замінено 269 опор, а також 68 відсотків трансформаторних підстанцій, замінено 13,1 км проводу…

Доповнили доповідача, акцентуючи увагу присутніх на проблемних питаннях директор КП "Сокальжитлокомунсервіс" Богдан Леськів, заступник начальника Сокальського РЕМ Володимир Іванець, головні інженери КП "Сокальтеплокомуненерго", КП "Сокальводоканал", Сокальського УЕГГ – Ігор Москалишин, Степан Лагода, Степан Чекан, інженер філії "Со-кальський райавтодор" Петро Хриплюк, начальники КП ЖКВ міст Белза та Великих Мостів – Богдан Ліщота та Орест Грицай, а також начальники відділів освіти та культури РДА Роман Монастирський та Лариса Фарин, заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Марія Кріль.

Голова райдержадміністрації Микола Мисак наголосив, що підготовка територіально-господарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньо-зимовий період перебуває на завершальній стадії. Щотижня це питання розглядають на селекторній нараді, яку проводить голова ОДА. Нині вималювалася реальна картина наскільки ми готові і що ще потрібно зробити, аби не виникало якихось непередбачуваних ситуацій у цей період.

Члени колегії з цього питання прийняли відповідне рішення: завершити підготовчі роботи щодо отримання актів готовності для об"єктів теплопостачання (котельні, теплові пункти, теплотраси) до 15 вересня, а для споживачів (житлові будинки, гуртожитки, об"єкти соціальної сфери) до 25 вересня; а також виконати першочергові заходи щодо забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства Львівської області до опалювального сезону, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації.

Також на цій колегії розглянуто й інші важливі питання. Зокрема, про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Сокальського району за перше півріччя 2010 року доповідала начальник управління економіки Наталія Лагода. За перше півріччя питома вага обсягу реалізованої продукції (без врахування вартості товарів та послуг, придбаних для перепродажу та реалізованих без додаткової обробки) склала 4,4 відсотка. Промислові підприємства реалізу-вали продукції на 462,8 млн. грн. На 1 липня надійшло 71749,8 тис. грн. (88,8%). Сільськогосподарські підприємства виробили 3571 тонн молока, що на 12,9 відсотка менше, як у відповідному періоді минулого року, м"яса – 338 тонн, що на 29,8 відсотка менше, ніж торік. На 1306 скоротилося поголів"я корів. Голова РДА Микола Мисак звернув увагу на те, що необхідно буде детальніше проаналізувати кожну галузь, аби зробити певні напрацювання у тих чи інших напрямках.
Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців та про хід підготовки списків виборців до виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року доповідала начальник відділу ведення Дер-жавного реєстру виборців Сокаль-ської РДА Ярослава Стецишин.

Начальник відділу освіти Роман Монастирський та головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА Ольга Скребуха ознайомили присутніх з підсумками оздоровчої кампанії "Літо-2010".

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В райдержадміністрації обговорили питання щодо супроводу інвестиційних проектів

9 липня в Сокальській райдержадміністрації відбулась ...