Home / Новини райдержадміністрації / СТО ОДИНАДЦЯТЬ ЗВЕРНЕНЬ

СТО ОДИНАДЦЯТЬ ЗВЕРНЕНЬ

Протягом першого півріччя надійшло до Сокальської райдержадміністрації 111 звернень. З них 72 – розглянуто управліннями, відділами та структурними підрозділами райдержадміністрації. Тридцять дев"ять громадян прийшло на особистий прийом. Було три повторних і сім колективних звернень. У цьому році на 42 звернення менше, аніж торік. Керівники райдержадміністрації прийняли 39 громадян, а у минулому році до керівництва зверталось 56 осіб. Щодо розгляду всіх пропозицій, заяв і скарг громадян, що надійшли до райдержадміністрації, звернень, поданих на особистому прийомі, вживались відповідні заходи. На контролі було 63 звернення, а саме: 43 – в облдержадміністрації, 15 – на урядовій “гарячій лінії”, одне – в обласній раді, два депутатські запити і два – у прокуратурі району.

За характером питань людей турбують такі проблеми: земельні та майнові паї, отримання державних актів, ремонт доріг, перевезення пасажирів, питання зв"язку, електропостачання, житлові, будівництва, газифікації сіл, ЖКГ, послуг та пільг, виплата заробітної плати, соціальний захист, забезпечення законності та охорони правопорядку, релігії, підтоплення…

Основною причиною зростання кількості звернень громадян є їх соціальна незахищеність, важкий матеріальний стан, проблеми, пов"язані з оплатою за комунальні послуги. Авторами заяв переважно є пенсіонери, малозабезпечені, інваліди, учасники війни та бойових дій.

До влади найбільше звертаються міські мешканці: у м. Сокалі – 35 (питання земельні, будівництва, надання матеріальної допомоги, підтоплення підвальних приміщень); у Белзі – 5 (надання матеріальної допомоги, видача державних актів), у Великих Мостах – 9 (матеріальна допомога, земельні питання, будівництво), у Межиріччі – 8 (водо-постачання, земельні питання, проблема підтоплення), в с. Острів -11 (земельні питання, підтоплення, будівництво).

Відповідно до програми соціальної допомоги вісімнадцяти найменш забезпеченим громадянам у першому півріччі надано допомогу на суму 7600 грн.

Наталія КІСЕЛИК,
головний спеціаліст загального відділу РДА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Львівщині розпочався молодіжний проект «Ідея змінює країну»

З 10 жовтня Львівська обласна державна ...