Home / Новини райдержадміністрації / В райдержадміністрації відбулася щотижнева робоча нарада

В райдержадміністрації відбулася щотижнева робоча нарада

12 квітня керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Білець провела нараду за участю керівників установ і організацій району. В її ході розглядалися наступні питання: про стан виконання районного бюджету; про відбір громадян на службу у ЗСУ за контрактом; про хід місячника озеленення та благоустрою; тощо. Керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання.

Зокрема медики доповіли, що завершується ІІІ тур вакцинації проти поліомієліту. В травні цього року ВООЗ буде приймати рішення чи визнавати Україну, країною вільною від поліомієліту. У ЛОДА було розроблено графік медичного обстеження дітей, загиблих воїнів АТО. В Сокальському районі є троє такий неповнолітніх і 19 квітня заплановано їх обстеження.

За даними військового комісара Сокальського районного військомату Миколи Лисака, вони продовжують залучати людей до контрактної служби, займаються припискою допризовної молоді 1999 року народження та готуються до чергової хвилі мобілізації.

Сокальська об’єднана податкова інспекція готується до ліквідації. Її працівники попереджені про звільнення. Відтак буде проводитись набір людей вже у Сокальське відділення Червоноградської об’єднаної Державної податкової інспекції.

В.о. заступника директора з економіки та фінансів- начальник фінансового відділу ДП «Львіввугілля» Микола Мисак доповів, що шахти працюють стабільно. Видобуте вугілля відвантажується на енергостанції. Позитивом є те, що з аварійних складів забирається вугілля на ПАТ «Лівівську вугільну кампанію» для збагачення. Боргів по зарплаті вугільники не мають і за оптимістичними прогнозами в квітні буде виплачена зарплата за березень цього року.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбувся тематичний семінар “Ресурси розвитку територіальних громад”

5 червня в сесійній залі Сокальської ...