Home / Новини райдержадміністрації / В Сокальській райдержадміністрації обговорили питання роботи народних домів району

В Сокальській райдержадміністрації обговорили питання роботи народних домів району

30 березня в Сокальській райдержадміністрації відбулася нарада з директорами народних домів району, яку провів голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих.

У нараді взяли участь директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська, голова районної ради Микола Пасько, спеціалісти відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій РДА.

Метою зустрічі було обговорення матеріально-технічного забезпечення, співпраця та перспективи розвитку осередків культури на селі. Найактуальнішим питанням, яке цікавило представників культури, стала фінансова підтримка народних домів, зокрема, організація гастролей народних колективів. Христина Береговська поінформувала, що для цього в обласному бюджеті вже передбачили понад 4,7 мільйонів гривень: два мільйони гривень – на культурні заходи в усіх народних домах Львівщини, зокрема на гастролі народних колективів; 1 мільйон – на закупівлю технічного та сценічного обладнання; майже 1,5 мільйони гривень передбачили на купівлю автобуса; 100 тисяч – на кінопокази, майстер-класи, зустрічі з відомими особистостями.

Христина Береговська розповіла і про можливість залучення грантів міжнародної технічної допомоги. Вона наголосила, що всі ці заходи можливо реалізувати лише за тісної співпраці відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації з народними домами району та департаментом з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. На сьогоднішній день така співпраця є незадовільною, за що, на думку Христини Береговської, несе персональну відповідальність начальник даного відділу.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській райдержадміністрації обговорили питання щодо утримання бюджетних установ

24 травня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...