Home / Новини райдержадміністрації / В Сокалі відбулося засідання оргкомітету з нагоди святкування 75-річчя створення УПА

В Сокалі відбулося засідання оргкомітету з нагоди святкування 75-річчя створення УПА

4 жовтня, у середу відбулося засідання оргкомітету з відзначення 75-річчя створення УПА та Дня захисника України, яке спільно провели перший заступник голови РДА Ірина Задолинна та заступник голови районної ради Василь Бойко.

Святкування, яке припадає на 14 жовтня, вирішено розпочати молебнем за Україну в церквах міста та району. В Народному домі м.Сокаля відбудеться урочиста сесія Сокальської районної ради, гала-концерт переможців районного етапу дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» та тематична виставка.

На урочистій сесії планується вручити близько 30-ти відзнак та нагород бійцям УПА. Також нащадкам лицарів ОУН та УПА передадуть відновлені бойові нагороди – Хрести Бойової Заслуги.

Головне наше завдання – щоб медаль знайшла свого героя. Вони віднайшли свої медалі на небесах, а нам потрібно віднайти їхніх нащадків”, – сказав Василь Бойко, заступник голови Сокальської районної ради.

Стало відомо також, що в населених пунктах району пройдуть урочисті академії за участю представників влади, політичних партій, громадських і релігійних організацій; в навчальних закладах району відбудуться уроки історії УПА, зустрічі з учасниками АТО з метою патріотичного виховання школярів та молоді; в бібліотеках району – експозиції та документальні виставки.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Львівщині розпочався молодіжний проект «Ідея змінює країну»

З 10 жовтня Львівська обласна державна ...