Home / Святкові події / День міста святкували Великі Мости на Сокальщині

День міста святкували Великі Мости на Сокальщині

З нагоди Дня міста у Великих Мостах відбувся третій дитячо-юнацький музичний фестиваль "Я по світу іду в вишиванці", який зініціювала голова Великомостівського освітнього округу, директор Великомостівського НВК “ЗШ IIII  ст.ліцей” Галина Стадницька.

Вона привітала присутніх, підкресливши, що саме діти – наше майбутнє, але уже сьогодні вони своїми талантами славлять рідний край, своє місто.

Відкрила фестиваль талановита, творча великомостівчанка, вчитель української мови та літератури Великомостівського НВК Марта Глюз, яка виконала авторську пісню про наше рідне місто.

У концерті взяли участь колективи та солісти загальноосвітніх шкіл Великомостівського округу (с. Куличків, с. Бутини, м. Великі Мости) та колишні випускники школиліцею.

Ведуча фестивалю, вчитель української мови та літератури Великомостівського НВК Оксана Райта, оголошуючи черговий виступ, підбирала відповідні народні чи авторські вислови.

Усі номери були присвячені найдорожчому, що є у кожного українця: рідній землі, мові, традиціям, національним символам і, звичайно, українській вишивці. Сподіваємось, що таких заходів, як цей фестиваль, у нашому місті буде проводитись більше.

Оксана КРУК,
вчитель початкових класів Великомостівського НВК.

 

Відбулися урочистості з нагоди Дня міста Великі Мости. Розпочалися вони із Богослужінь у храмах міста. На урочистому віче великомостівчан привітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина, заступник голови районної ради Володимир Чуб, міський голова Ярослав Ройко.

Присутні мали змогу оглянути виставку робіт народних умільців, а також вболівали на футбольних та інших спортивних змаганнях. В бібліотеці відбувся шаховий турнір на першість міста Великі Мости. Вперше цьогоріч фотографи представили виставку "Історія Великих Мостів у світлинах". Також до міста завітали святкові атракціони, котрі розважали людей, незважаючи на несприятливі погодні умови. Завершився

День міста святковим концертом, забавами та феєрверком.

Наталія САГАНСЬКА,
студентка факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські рятувальники запрошують на День відкритих дверей

Українські рятувальники відзначають своє професійне свято ...