Home / Святкові події / МАМА ТАТО I Я ЩАСЛИВА СIМЯ

МАМА ТАТО I Я ЩАСЛИВА СIМЯ

Всім відомий вислів: "Мати – не та, що народила, а та, що виховала!". Скільки прикладів, коли дорослі люди, часом навіть маючи власних дітей, вирішуються на мужній крок: прийняти в свою сім’ю дитину. А то й не одну! І питання навіть не в тому, як вони вирішують житлове питання і яким чином створюють повноцінну домашню атмосферу.

Головне – звідки у цих людей таке велике, любляче серце?

З метою забезпечення соціальноздоpового способу життя та життєдіяльності, залучення дітей до масових заходів, до естетичного виховання, 14 жовтня, в приміщенні Сокальського НВК №4 "ЗШ ІІІІ ст. – ліцей" відбувся захід "Мама, тато і Я – щаслива сім’я" для дітей, котрих виховують у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу. Організатор заходу – Сокальський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді спільно з будинком дитячої та юнацької творчості.

З вітальним словом виступили в. о. директора Сокальського РЦСССДМ Ігор Дещаківський, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськими організаціями Сокальської РДА Любов Луців, начальник СуСД РДА Галина Федаш. Конкурси та вікторини проводила керівник гуртка БДЮТ Оксана Сумбаєва.

Діти з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування стали учасниками вікторин та конкурсів, отримали заохочувальні призи та подарунки: фотоальбоми, інтелектуальні ігри.

Свято завершилося солодким столом для дітей та батьків. Від імені присутніх прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу Марія Возьна висловила подяку організаторам заходу.

У святі взяло участь сім прийомних сімей (10 прийомних дітей та 3 власних) та дитячий будинок сімейного типу (5 дітейвихованців).

Анна ШВЕД, начальник відділу соціальної роботи
Сокальського РЦСССДМ.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь ...