Home / Святкові події / Свято для ветеранів

Свято для ветеранів

День 9 травня щороку починається з покладання квітів і вшанування пам’яті полеглих у найкровопролитнішій із війн, які знало людство… Ось і цього разу на військовому кладовищі в Сокалі зібрались ветерани війни, яких з кожним роком стає все менше, родичі полеглих, та просто небайдужі громадяни.

І хоча сценарій вшанування загиблих був традиційний, в атмосфері заходу як ніколи відчувались особлива душевність і щирість. Ніхто не намагався політизувати це дійство, тож воно вдалось на славу.

Ну, а далі було свято. На початку, учасникам бойових дій вручили грамоти від місцевої влади та районної організації ветеранів України. Цю місію здійснили депутати районної та міської рад Наталія Карташова і Єлизавета Цар. Районна організація ветеранів України, на кошти спонсорів, накрила святкові столи для учасників війни та тих, чиє дитинство припало на ці трагічні роки. І треба було бачити, з яким задоволенням люди співали пісні своєї молодості, декламували вірші, ділились пережитим і, навіть, танцювали під баян. Ветерани були також зворушені виступом дитячого ансамблю під керівництвом Наталії Криштальської. А сама пані Наталія подарувала ветеранам кілька фронтових пісень, які дружно підхопили всі присутні.

Пізніше учасники свята, затамувавши подих, вислухали спогади нашого земляка з Добротвора Івана Петровича Асаулюка, який в складі 545го стрілецького полку, під командуванням підполковника Г. С. Хабібуліна, визволяв наше місто у липні 1944 року. Син татарського народу Григорій Самійлович Хабібулін загинув у боях за Сокаль і похований разом зі своїми побратимами на військовому кладовищі нашого міста.

Ось так відсвяткували День Перемоги члени районної організації ветеранів України, завдяки спонсорській допомозі підприємця Володимира Матіюка.

Тадей МАРКЕВИЧ, ветеран праці.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася зустріч випускників Сокальського педагогічного училища

У неділю, 10 червня 2018 року, ...