Home / Святкові події / Cвято рідної мови в аграрно-будівельному ліцеї

Cвято рідної мови в аграрно-будівельному ліцеї

В Угнівському аграрно-будівельному ліцеї відбулося свято рідної мови, яке провела викладач української мови та літератури Надія Канюка.

У "Світлиці" ліцею зібралися учні, викладачі та майстри виробничого навчання. Лунали поезії про мову та слово. Учасники художньої самодіяльності під керівництвом художнього керівника М. М. Брезовського виконували українські пісні. 
 
Несподіванкою свята для учасників стала зустріч з Оксаною Карнагою (смт. Гірник), авторкою семи поетичних збірок. Поетеса в минулому була тісно пов’язана з нашим навчальним закладом, працювала тут викладачем хімії. Учасники свята із захопленням слухали її поезії, де вона, звертаючись до молодого покоління, закликала любити рідний край, його мову, поважати його традиції. Свої поезії, присвячені Україні, українському слову, мові, також читали бібліотекар М. А. Цапко, викладачі української мови і літератури Н. М. Канюка та М. О. Олійник. 
 
Оксана ВОВК, заступник директора з навчальної роботи Угнівського аграрно-будівельного ліцею.
 
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь ...