Home / Святкові події / Відбулося святкування 50-ти річчя Волсвинської школи

Відбулося святкування 50-ти річчя Волсвинської школи

У суботу, 2 грудня відбулося святкування 50-ти річчя Волсвинської школи.

Урочисті заходи пройшли у приміщенні Волсвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів під керівництвом директора Романа Запісоцького.

На святкування був запрошений і голова Сокальської районної ради Микола Пасько, який від імені районної ради привітав усіх присутніх із святом та вручив літературні видання і грамоту директору школи за вагомий внесок у виховання молодого покоління Українців, активну життєву позицію та з нагоди 50-ти річчя Волсвинської школи.

Про цю подію, на своїй сторінці у фейсбук Микола Пасько написав: “Сьогодні Волсвинська школа відзначила 50 літ.Будували її півстоліття тому, як кажуть, народним способом. Перший поверх зводили силами жителів села і колгоспу,а на другий- шукали підтримку з району. Школа живе, і хоча вона l-ll ступеня,в ній навчаються 157 дітей. Тому хочемо до кінця 2017 року спільними зусиллями із депутатом Верховної ради України Олег Мусій завершити заміну вікон. Частково на цю мету прийшла субвенція з державного бюджету, тепер з районного бюджету плануємо додати на завершення робіт ще 77 тисяч гривень.”

Перед запрошеними виступили учні школи та педагоги школи.

Гості заходу щиро дякували педагогічному колективу Волсвинської школи за зворушливе свято, організоване з нагоди 50-річчя.

 

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...