Home / Святкові події / У Великих Мостах відбувся концерт пам’яті співака Назарія Яремчука

У Великих Мостах відбувся концерт пам’яті співака Назарія Яремчука

27 листопада в Народному домі міста Великі Мости відбувся концерт пам’яті співака, народного артиста України Назарія Яремчука. Його підготували працівники та учасники художньої самодіяльності цього культосвітнього закладу.

Назарій Яремчук – осяйний співець, ціла епоха в нашій пісенній культурі. У ньому бриніла наша Україна: в голосі, в душі, у вроді, в долі, в неповторному таланті. У виконанні Юлі Миронощенко, Галини Сковрон, дівочого тріо у складі Зоряни Личко, Тетяни Балко, Анжели Абрашітової, братів Сагалів, дуету сім’ї Жешутко та вокальноінструментального ансамблю мостівчани почули чудові пісні, які запам’ятались у виконанні Назарія Яремчука: «Гай, зелений гай», «Стожари», «Відпливають білі кораблі», «Чуєш, мамо», «Все минає», «Грона горобини», «Килим з маків», «Родина» та інші. Під час виступу на екрані демонстрували відеоматеріали з концертів Назарія Яремчука.

Зі словами подяки виступили декан УГКЦ отець Володимир Юськів та міський голова Ярослав Ройко. Вони побажали всім учасникам творчих здобутків і любові до української пісні, українського слова. На завершення вечорапам’яті глядачі та учасники художньої самодіяльності разом  виконали пісню «Родина».

Михайло ФЕДИК,  художній керівник Народного дому м. Великі Мости.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Вербна неділя

Вербна неділя – початок Страсного Тижня

Вербна неділя – свято, яке цьогоріч ...