Home / Святкові події / Біля села Луг на Золочівщині відкрили пам’ятний знак на честь воїнів УПА

Біля села Луг на Золочівщині відкрили пам’ятний знак на честь воїнів УПА

 ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 
Відділ інформації та зв`язків із громадськістю
 
 Адреса: 79008, м. Львів, вул. В.Винниченка 18, кімн. 346
 
Тел./факс: (032) 2999-831, 2999-832     
 
 E-mail: press.lvivoblrada@gmail.com
 
 
21 жовтня, в рамках відзначення 70-ї річниці створення УПА, біля села Луг Золочівського району відбулось урочисте відкриття пам’ятного знака на честь трьох полеглих вояків УПА. Пам’ятний знак з іменами полеглих молодих хлопців П. Заброцького, М. Москаля, М. Кривого встановлено неподалік місця, де вони загинули. Їх імена добре відомі мешканцям села Луг, адже тут ще проживають свідки тієї кривавої події.  
 
«Цей хрест воїнам УПА, який, як символ віри в Україну, нагадуватиме про події 70-річної давності створення УПА і війну українських повстанців за незалежну державу. Ніхто з них не має бути забутим, аби до людей повернулась історична правда», – сказав депутат Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.  
 
В урочистостях взяли участь голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, представники місцевої влади та громадських організацій, священики, мешканці навколишніх сіл, ветерани УПА. 
 
Всього найближчим часом на Золочівщині буде встановлено 11 пам’ятних знаків на честь полеглих воїнів УПА. Встановлення пам’ятників здійснюються в рамках Програми Львівської обласної ради з вшанування місць загибелі та поховань борців за незалежність України.
 
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь ...