90-ті роки

Особливості вибору ламп

Лампа для манікюру є якісним і необхідним інструментом для покриття нігтів гель лаком в домашніх умовах або ж на професійному терені. Зараз вони є цілком доступними, тому кожна модниця може навчитися самостійно робити собі манікюр, або робити красивими своїх подружок і рідних.

Що потрібно знати при виборі ламп?

Вибір таких конструкцій зараз на ринку дійсно вражає уяву. Але, не варто дивитися на зовнішній вигляд, слухати переконання консультантів. Важливо знати певні особливості купівлі лампи для манікюру і використовувати їх при безпосередньому виборі. Серед таких слід зазначити:

Вибирайте лампи для однієї руки. Не варто навіть дивитися на великі лампи, де можна одночасно сушити дві руки. На ділі це зовсім не обов'язково, та й не можливо. Адже все одно не встигнеш так швидко нафарбувати дві руки;

Якщо немає впевненості в тому, що лампа буде використовуватися регулярно, то не потрібно витрачати багато коштів на її купівлю. Досить буде обзавестися простим агрегатом з потужністю 9 Вт. Вона зможе висушити нігті за 7 хвилин. І при цьому буде брати мало електроенергії;
Для особистого використання краще звертати увагу на лампи з потужністю 18 вт. Полімеризація нігтів займає всього 2 хвилини. А ось майстрам краще обзавестися більш дорогими і потужними апаратами;

Звертайте увагу на наявність дзеркал усередині лампи. З ними процес полімеризації проходить набагато швидше і якісніше;

Якщо в роботі використовуються спеціальні LED активні покриття, то для сушіння краще брати світлодіодну лампу;

Зверніть увагу на наявність таймера. Лампа буде сама вимикатися після обробки нігтьової пластини. Економія електрики на обличчя.

Коли з вибором необхідного інструменту для манікюру стало все ясно, то можна вже розібратися з особливостями їх експлуатації.

Правила використання УФ-ламп

Слід завжди пам'ятати про те, що УФ-лампа є електричним приладом. Саме тому необхідно суворо дотримуватися правил безпеки, а саме:

Не брати голими мокрими руками шнур;

Не перекручувати шнур;

Оглядати місце знаходження приладу, щоб не було вологи поруч;

Дотримуватися чистоти на робочому місці.

Кожна лампа має свою інструкцію, де чітко прописано, як її потрібно очищати. Якщо на прилад потрапили краплі гелю, то вони видаляються спеціальним засобом для зняття гель-лаку. З допомогою таких порад легко придбати і правильно використовувати такі інструменти для манікюру.

Голос Сокальщини на GoogleNews