Home / Про освіту / З 12 по 20 травня в Україні було проголошено Тиждень науки

З 12 по 20 травня в Україні було проголошено Тиждень науки

Оскільки учні 4(8)-6(10) класів Сокальської гімназії імені Олега Романіва готуються до захисту науково-дослідницьких робіт, то тематика Тижня була актуальною. На лінійці заступник директора з науково-методичної роботи Н. Я. Генташ вручила дипломи учасникам і лауреатам заочних інтелектуальних конкурсів: «Колосок», «Олімпус», «Грінвіч» та команді «Бандерівці», яка зайняла ІІ місце в обласному чемпіонаті інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» Учениця 7(11)Б класу, дійсний член Сокальської МАН Ірина Кінах розповіла про участь у Всеукраїнському захисті науководослідницьких робіт, під час якого здобула перемогу в Києві. Ровесники Ірини щиро раділи її успіхам, а от молодші гімназисти натхненно скандували юному науковцю: «Молодець!»

У цей час ми вирішили провести опитування серед старшокласників, щоб з’ясувати п’ять найважливіших причин, чому вони обрали навчання в гімназії і чого очікують у майбутньому. Пропонуємо вашій увазі думки декого із них:

«Я пишаюся цим закладом і його історією. Саме тут зможу підготуватися до вступу в ВНЗ. Мені подобається носити статус гімназиста» (Максим Чоп).

«Тому що в гімназії вчителі застосовують індивідуальний підхід до кожного учня. Я пишаюся багатою історією нашого навчального закладу» (Олег Цьох).

«У гімназії є конкуренція між учнями, це дає стимул розвиватися і прагнути до нових цілей» (Сергій Крохмаль).

«Тут можна отримати хороші знання, учителі дуже добре пояснюють матеріал, тому легко зрозуміти. Серед учнів – найбільш обдаровані діти міста Сокаля та навколишніх сіл» (Максим Павлюк).

«Тут відповідально ставляться до навчального процесу. Система навчального процесу дає змогу звикнути до майбутнього навчання у виші, тут отримують великий багаж знань і життєвого досвіду» (Назар Лисяк).

На мою думку, у гімназії найкращі вчителі, цікаві уроки, різні конкурси та святкові програми. Є багато вчителівдрузів, які демократично співпрацюють. Ставлення учителів, як до власних дітей. Хоч важко вчитися, але багато нового, що пригодиться в житті (Марія Кінах).

«У гімназії викладають найдосвідченіші вчителі, які з розумінням ставляться до кожного учня. Тут прагну здобути високий рівень знань, що у майбутньому дозволить вступити у престижний іноземний вищий навчальний заклад» (Владислав Гнатюк).

Деякі учні вирішили анонімно висловити свої думки, серед них найчастіше: високий рівень навчання, поглиблене навчання окремих предметів, це найкраща школа в Сокалі, рівність усіх учнів у школі, справедливість у навчанні і оцінюванні, є право на свою думку.

Старшокласники також пропонували і деякі реформи, серед яких пропозиції обирати для поглибленого вивчення ті предмети, які потрібні для вступу в ВНЗ, збудувати басейн, модернізувати спортзал, покращити рівень ІТкомукацій, шкільну форму зробити демократичнішою і реставрувати стерті столітні сходи…

Як бачимо, після двадцяти років функціонування відродженої гімназії, є чим гордитися нашим учням, але є і нам над чим працювати і вдосконалюватися. Отож, працюючи над змінами до концепції розвитку гімназії, враховуємо думку гімназистів.

Любов ОМЕЛЯШ, директор Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...