Home / Нацбанк / Вартість запозичень уряду суттєво знизилась

Вартість запозичень уряду суттєво знизилась

Протягом останнього часу суттєво знизилась вартість запозичень уряду. Про це заявив керівник Групи радників Голови Національного банку України Валерій Литвицький під час проведення Інформаційної зустрічі з представниками засобів масової інформації на тему “Статистичні продукти Національного банку: можливості для користувачів”, що відбулась у Національному банку України 6 липня 2012 року.

“Ще в травні ставки наших облігацій, які розміщуються за кордоном, перевищували 11%. Зараз майже на рівні 9%. Це означає, що в світі є розуміння того, що Україна успішно проходить період від уповільнення економіки в IV кварталі минулого року, через стабілізацію в перших кварталах нинішнього, і до невеликого прискорення, про що говорить травнева статистика”, – зазначив Валерій Литвицький.

За його словами, на цей час фінансовий ринок України характеризується стабільністю: “Ми не тільки продаємо валюту, але і купуємо її. Стрімко розвивається співпраця українського центрального банку з провідними центральними банками країн світу. Нагадаю, що під час останнього візиту Голови Національного банку України Сергія Арбузова до Китайської Народної Республіки був підписаний трирічний договір по валютному свопу у розмірі 2,36 млрд. доларів США”.
 
Крім того, Валерій Литвицький зазначив, що ті незначні коливання валютного курсу, які спостерігаються останнім часом, – цілком нормальне явище для розвиненої економіки.  “Резерви для того і накопичуються, щоб їх свого часу витрачати. Ми також робимо чисту кредитну емісію для купівлі валюти тоді, коли треба, і в тих обсягах, в яких потрібно”, – додав він.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Iнвестиційні монети України – надійний засіб заощадження та прибутку

Інтерес населення до інвестиційних монет, що ...