Home / З сесії райради / Десять кроків до успішного залучення фінансування

Десять кроків до успішного залучення фінансування

Нещодавно на базі дошкільного навчального закладу с. Варяж проводили засідання Школи управлінської майстерності на тему: "Написання проекту. Десять кроків до успішного залучення фінансування". Захід проходив у формі "круглого столу", у якому взяли участь завідувачі дошкільних навчальних закладів району, заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб, Варязький сільський голова Юрій Городько та координатор проекту Ігор Назар. 

Учасники обговорили питання підготовки проектів для одержання гранту, шляхи залучення фінансування, особливості складання кошторису тощо.

Володимир Чуб розповів учасникам заходу, що проект лише тоді має шанси на успіх, коли він логічний, а його завдання відповідають меті, засоби реалізації  завданням, коли управління  просте і ефективне, а кошторис реальний. Сільський голова Юрій Городько поділився досвідом написання проекту "Енергозберігаючі заходи в ДНЗ с. Варяж", що виконувався в рамках проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду  ІІ", фінансувався Європейським союзом та співфінансувався Програмою розвитку Організації об'єднаних націй, Львівською обласною радою та обласною державною адміністрацією, Сокальською районною державною адміністрацією та районною радою, Варязькою сільською радою, ГО "Промінь" сіл Варяж, Лубнівка, Русин, Лешків. Він наголосив, що це тривалий процес та можливість по-новому подивитись на свою організацію, її цілі та завдання, а найголовніше  дотримання принципу командного підходу до написання проекту та відповідальності, вміння працювати разом, чітко сформулювавши цілі та завдання. Координатор обласного ресурсного центру громад Ігор Назар ознайомив слухачів з критеріями оцінки проекту, вмінням подати його в привабливому світлі, показати значущість та важливість для громади.

Методист Сокальського РМК Марія Тимошик зазначила, що успіх не приходить сам по собі, його досягають найбільш наполегливі та працелюбні. Вона побажала подальшої наполегливої праці у такій важливій справі та висловила сподівання зробити проекти регулярними з новими партнерами  завідувачами ДНЗ району.

Завідувач дошкільного закладу с. Варяж Валентина Гніденко висловила слова вдячності сільському голові Юрію Городьку, керівнику громадської організації Андріані Мамотенко, координаторам проекту, батькам вихованців і всім небайдужим, хто долучився до такої важливої справи на благо дітей.

Учасників “круглого столу” щиро вітали дошкільнята.

Оксана ПРОЦЬ.

 

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Скликається позачергова сесія Сокальської районної ради

26 липня 2018 року  о 10 ...