Влада працює

В Дрогобичі триває дерусифікація: у Брониці перейменували вулицю Гагаріна

Сесія Дрогобицької міської ради прийняла рішення про перейменування вулиці Гагаріна у селі Брониця. Відповідно до колективного рішення громади села, – вулиця тепер носитиме ім’я Івана Франка.

Цьому передувало рішення комісії з питань проведення заходів дерусифікації та перейменування і присвоєння назв вулицям, провулкам, паркам, скверам у межах Дрогобицької міської територіальної громади.

Раніше перейменування вулиць у селах громади тимчасово відклали, а старостам сіл доручили провести консультації з мешканцями та обрати нові назви для тих вулиць, які включені до переліку топонімів, що підлягають перейменуванню.

Громада села Брониця колективно вирішила перейменувати вулицю Гагаріна на вулицю Івана Франка, скерувавши відповідне звернення з підписами до старости села Олександри Семків.

Нагадаємо, всі ці заходи проводяться Дрогобицькою міською радою на виконання вимог Закону України «Про деколонізацію та дерусифікацію топонімії».

Також на останньому засіданні комісії було прийнято рішення про перейменування вулиць Миру та Перемоги у селах Дрогобицької громади.

Голос Сокальщини на GoogleNews