Home / З сесії райради / Відбулась позачергова сесія районної ради

Відбулась позачергова сесія районної ради

Вчора відбулася IV позачерговa сесія VІІ скликання Сокальської районної ради. Розглянуто питання «Про внесення змін в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2016 рік» та «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2016 рік».

На початку депутати вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув на Майдані у Києві під час Революції Гідності та під час війни з російським агресором. 

Голова районної ради Микола Пасько подякував депутатам Олегові Іванчині, Роману Шевчуку та Миколі Дем’яновичу, котрі активно допомагають воїнам, які беруть участь в зоні АТО.

З першого питання (доп. М. Пасько) двадцять дев’ять депутатів, присутніх на сесії, в цілому проголосували за відповідне рішення. Внесено зміни в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2016 р. Зокрема, фінансування заходів цієї Програми буде здійснюватись на: розвиток діяльності Асоціації сільських, селищних рад (50000 грн.); забезпечення співфінансування з районного бюджету переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку (3220000 грн.); забезпечення інформаційно-презентаційної діяльності районної ради та органів місцевого самоврядування (30000 грн.); впровадження системи поіменного голосування депутатами районної ради (190000 грн.); участь у регіональних та всеукраїнських проектах (10000 грн.). Пропозиції вносили депутати Роман Монастирський, Ігор Хом’як, Олег Кожушко, Микола Поліщук.

Друге питання доповіла начальник фінансового управління РДА Галина Леонова. Депутати, підтримавши рішення, скерували залишок освітньої субвенції станом на 1.01.2016 року в сумі 808449,74 грн. для загальноосвітніх шкіл КФКВ 070201 на КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» з метою забезпечення участі в конкурсі мікропроектів. Крім цього, збільшили видатки на Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2016 р. для реалізації заходів щодо співфінансування мікропроектів на суму 2500000 грн. за рахунок резервного фонду районного бюджету.

Василь Сорочук.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Заступник голови Сокальської райради взяв участь в антикорупційному тренінгу

25 вересня у Львові для представників ...