Home / З сесії райради / Звернення Сокальської районної ради до органів місцевого самоврядування Cокальського району

Звернення Сокальської районної ради до органів місцевого самоврядування Cокальського району

ЗВЕРНЕННЯ

Сокальської районної ради

до органів місцевого самоврядування Cокальського району щодо раціонального та ефективного використання земель сільськогосподарського призначення

Відповідно до протоколу засідання комісії з аграрних питань, земельних відносин та розвитку села № 5 від 10 травня 2011 року Сокальської районної ради в зв’язку із тим, що на територіях населених пунктів району знаходяться землі, які не задіяні в сільськогосподарському виробництві, та враховуючи, що органи місцевого самоврядування потребують коштів для наповнення місцевих бюджетів, з метою залучення додаткових коштів від оренди вказаних вище земель, Сокальська районна рада рекомендує:

1. Провести інвентаризацію земель запасу на територіях місцевих рад, які не задіяні, •але придатні для сільськогосподарського виробництва.

2. За результатами проведеної інвентаризації систематизувати інформацію про земельні ділянки, які обробляють громадяни та тих, що пустують.

3. Передбачити в договорах оренди на 20112012 рр. розташування ділянок для обробітку населенням одним масивом.

4. Решту земель, незадіяних в сільськогосподарському виробництві, передати в оренду сільськогосподарським виробникам на конкурсній основі.

5. Залучити сільськогосподарських виробників, зацікавлених в оренді земель запасу, до виконання робіт по впорядкуванню ділянок для передачі їх органами місцевого самоврядування в подальшу оренду населенню.

Сокальська районна рада просить дані роботи провести в термін до закінчення збору урожаю 2011 року та надати інформацію в комісію з аграрних питань, земельних відносин та розвитку села Сокальської районної ради.

Прийнято на VІ сесії Сокальської районної ради VІ скликання 18 серпня 2011 року.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради

У середу, 12 грудня 2018 р., ...