Home / З сесії райради / У Сокальській районній раді відбулася презентація міжнародних проектів

У Сокальській районній раді відбулася презентація міжнародних проектів

Нещодавно у Сокальській районній раді відбулася презентація міжнародних проектів, які були реалізовані в Хоробрівській сільській раді. Участь у цьому заході взяли віце-староста Грубешівського повіту Лєшек Червонка, координатор проекту Павел Войцеховський, війт гміни Долгобичів Гжегош Древнік, війт гміни Мірче Марта Малишек, координатор технічного секретаріату міжнародного проекту транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна" Василь Хім'як, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, Хоробрівський сільський голова Володимир Сава, координатори проекту Людмила Боричка та Василь Береза.

Присутні обмінялися думками про важливість цих проектів. Завдяки участі у цій програмі, а саме у проекті "Покращення стану довкілля і якості життя мешканців прикордонних одиниць самоврядування Долгобичів і Хоробрів шляхом вдосконалення систем накопичення, зберігання і сортування відходів", Хоробрівська сільська рада нещодавно отримала новий сучасний сміттєзбиральний автомобіль.

Окрім того, в рамках цієї ж програми Хоробрівська сільська рада реалізовувала ще один проект – ремонт дороги в селі Угринів.

Учасники презентації мали змогу оглянути сміттєзбиральну машину, а також відремонтовану дорогу в Угринові, окрім того з польської сторони вони подивилися на ремонтні роботи, зокрема частину дороги Долгобичів і Крилів, яка була побудована за кошти цього ж проекту. 

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради

У середу, 12 грудня 2018 р., ...