Home / З сесії райради / Сесія Сокальської районної ради завершила свою роботу

Сесія Сокальської районної ради завершила свою роботу

4 квітня голова районної ради Микола Пасько провів третє пленарне засідання двадцять сьомої чергової сесії районної ради. У засіданні взяли участь 34 депутати.

Депутати розглянули 46 питання та прийняли 21 рішення з різних сфер життєдіяльності краю в тому числі, під час пленарного засідання, районними обранцями підтримано один депутатський запит.

Депутати затвердили, в новій редакції, статути Сокальської районної централізованої бібліотечної системи, Сокальського районного методичного кабінету, Сокальської дитячо – юнацької спортивної школи «Буг», комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Фізкультурно – спортивний комплекс «Сокіл» та комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області “Сокальська центральна районна лікарня”. А також cтворили комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської районної ради Львівської області за затвердили Статут новоствореної комунальної установи.

Депутати також підтримали зміну та встановлення меж села Рудка та Борятин Острівської сільської ради та села Скоморохи Скоморохівської сільської ради.

Натомість депутатський корпус відправив на опрацювання питання  “Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік” та ряд програм, не проголосувавши за ці питання. Також, районні обранці не затвердили в новій редакції статути закладів освіти, пояснюючи тим, що проекти статутів надіслані у департамент освіти і науки Львівської ОДА на доопрацювання.

В ході сесії депутати погодили створення амбулаторій загальної практики-сімейної медицини у місті Белз та Сокаль. Внесли зміни до регламенту та обрання постійних комісій районної ради.

На закінчення, депутатський корпус підтримав звернення депутата Ігоря Гуза “Про використання революційного прапора ОУН на території Сокальського району” та “Активізації процесів щодо створення Єдиної Помісної Церкви в Україні”

У пленарному засіданні двадцять сьомої сесії взяли участь, голова райдержадміністрації Роман Токай та керівники установ і організацій району.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради

У середу, 12 грудня 2018 р., ...